AbbVie Biopharmaceuticals GmbH Eesti filiaal

Rävala pst 4, Tallinn 10143

http://www.abbvie.com

phone: +372 623 1011

fax:

Anneli Einroos

ee.abbvie@abbvie.com

 


Amgen Balti filiaal

Tumeno 4-30, LT-01109, Vilnius Leedu

www.amgen.com

phone:

fax:

Jürgen Kukk

jkukk@amgen.com

 


AstraZeneca Eesti OÜ

Valukoja 8, 11415 Tallinn

https://www.astrazeneca.com/country-sites/estonia.html

phone: +3726549600

fax: +3726549601

Kuuno Vaher

Kuuno.Vaher@astrazeneca.com

 


Auxilia Pharma OÜ

Lelle 24, 11318 Tallinn

phone: +372 5099481

fax: +372 6050001

Martin Henning

martin@auxiliapharma.eu

 


Biogen Estonia OÜ

Hobujaama tn 4, 10151 Tallinn

phone: +358 20 7401 200

fax:

Mikko Fernström

 mikko.fernstrom@biogen.com

 


Bayer OÜ

Lõõtsa 2a, Tallinn, 11415

http://www.bayer.ee

http://www.bayer.com

phone: +3726558565

fax: +3726558566

Kärt Tali

Kaert.Tali@bayer.com

 


Baxalta Estonia OÜ

Hobujaama 4. Tallinn 10151

phone: +372 53 034 456

fax:

Piret Tuul

piret.tuul@shire.com

 


Berlin-Chemie Menarini Eesti OÜ

Paldiski mnt.27/29, Tallinn, 10612

http://www.berlin-chemie.ee

http://www.berlin-chemie.com

phone: +3726675001

fax: +3726675002

Kristi Reimann

kreimann@berlin-chemie.com

 


Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG Eesti Filiaal

Pärnu mnt 141, Tallinn, 11314

http://www.boehringer-ingelheim.com

phone: +3726128000

fax:

Jan Poth

Jan.Poth@boehringer-ingelheim.com

 


Chemi-Pharm AS

Tänassilma tee 11, Tänassilma, Saku vald, 76406

phone: +372 517 55 86

fax:

Konstantin Rebrov

konstantin@chemi-pharm.com

 


Crown CRO OÜ

Turu 2-B502, 51014 Tartu

http://crowncro.fi/

phone: +372731 2135

fax:

Tiina Känd

tiina.kand@crowncro.com

 


GlaxoSmithKline Eesti OÜ

Lõõtsa 8a, Tallinn, 11415

http://www.gsk.ee/

http://www.gsk.com/

phone: +3726676900

fax: +3726676911

Sirje Kõuts

Sirje.x.Kouts@gsk.com

 


Janssen: UAB "Johnson & Johnson" Eesti filiaal

Lõõtsa 2a, Tallinn, 11415

http://www.janssen.com/

phone:

fax: +3726177411

Laura Saar

lsaar@its.jnj.com

 


Lundbeck Eesti AS

Weizenbergi 29, Tallinn, 10150

http://www.lundbeck.com

http://www.lundbeck.com/ee

phone: +3726059350

fax: +3726006243

Kadri Pops

KPO@Lundbeck.com

 


OÜ MedFiles Ltd

Kastani 42, 50410 Tartu

http://www.medfiles.eu

phone:

fax:

Heidi Tikerpe

heidi.tikerpe@medfiles.eu

 


Merck Sharp & Dohme OÜ

Tammsaare tee 47, Tallinn, 11316

http://www.msd.ee

http://www.merck.com

phone: +372 6144200

fax:

Andres Müürsepp

andres_muursepp@merck.com

 


SIA Novartis Baltics Eesti filiaal

Pärnu mnt. 141, Tallinn, 11314

http://www.novartis.ee

phone:

fax:

Marge Goldberg

Marge.Goldberg@novartis.com

 


Novo Nordisk AS Eesti Filiaal

Paldiski mnt 27, Tallinn, 10612

http://www.novonordisk.ee

phone: +3726675 050

fax:

Koit Arro

arrk@novonordisk.com

 


Pfizer Luxembourg SARL Eesti filiaal

A.H.Tammsaare tee 47, Tallinn 11316 Estonia

http://www.pfizer.com

phone: +372 666 7500

fax:

Gediminas Dukavicius

 


IQVIA RDS Estonia OÜ

Turu 2, Tartu, 51014

http://www.quintiles.com

phone: +372737 1150

fax: +372737 1151

Eve Moor

Eve.Moor@iqvia.com

 


Richter Gedeon Vegyeszeti Gyar Reszvenytarsasag Eesti Filiaal

A. Adamsoni 2, Tallinn, 10137

http://www.richter.ee

phone: +3726085301

fax: +3726085305

István Bán

istvan.ban@richter.ee

 


Roche Eesti OÜ

Lõõtsa 2a, Tallinn, 11415

http://www.roche.ee

http://www.roche.com

phone: +3726177380

fax: +3726177379

Kadri Mägi-Lehtsi

kadri.maegi-lehtsi@roche.com

 


Sandoz d.d. Eesti Filiaal

Pärnu mnt. 105, Tallinn, 11312

http://www.sandoz.com

phone: +3726652408

fax:

Roland Lepik

roland.lepik@sandoz.com

 


Sanofi-Aventis Estonia OÜ

Pärnu mnt 139e/2, Tallinn, 11317

http://www.sanofi.ee

http://www.sanofi.com

phone: +3726273488

fax: +3726273488

Kai Hendrikson

Kai.Hendrikson@sanofi.com

 


Swixx BioPharma OÜ

Tornimäe 5 - 2, 10145 Tallinn

http://www.swixxbiopharma.com/

phone: +372 640 1033

fax:

Laur Saar

laur.saar@swixxbiopharma.com

 


The J. Molner Company

Akadeemia tee 21/5, 12618 Tallinn

www.teligent.ee

phone:

fax:

Anneli Simm

a.simm@jmolner.com

 


Teva Eesti esindus UAB Sicor Biotech Eesti filiaal

Hallivanamehe 4, 11317 Tallinn

http://www.tevapharm.com

http://www.teva.ee

phone: +372 661 0801

fax:

Triinu Sinimäe

Triinu.Sinimae@teva.ee