AbbVie Biopharmaceuticals GmbH Eesti filiaal

Liivalaia 13/15, Tallinn 10118

http://www.abbvie.com

phone: +372 63 63 054

fax:

Anneli Einroos

anneli.einroos@abbvie.com

 


AstraZeneca Eesti OÜ

Järvevana tee 9, Tallinn, 11314

https://www.astrazeneca.com/country-sites/estonia.html

phone: +3726549600

fax: +3726549601

Kuuno Vaher

Kuuno.Vaher@astrazeneca.com

 


Bayer OÜ

Lõõtsa 2a, Tallinn, 11415

http://www.bayer.ee

http://www.bayer.com

phone: +3726558565

fax: +3726558566

Kärt Tali

Kaert.Tali@bayer.com

 


Berlin-Chemie Menarini Eesti OÜ

Paldiski mnt.27/29, Tallinn, 10612

http://www.berlin-chemie.ee

http://www.berlin-chemie.com

phone: +3726675001

fax: +3726675002

Kristi Reimann

kreimann@berlin-chemie.com

 


BGP Products Switzerland GmbH Eesti filiaal (Mylan)

Liivalaia 13/15, Tallinn, 10118

http://www.mylan.com

phone: +372600 5631

fax:

Terje Nirgi

 


Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG Eesti Filiaal

Pärnu mnt 141, Tallinn, 11314

http://www.boehringer-ingelheim.com

phone: +37261280006

fax: +3726128001

Björn Lutze

bjorn.lutze@boehringer-ingelheim.com

 


Crown CRO OÜ

Turu 2-B502, 51014 Tartu

http://crowncro.fi/

phone: +372731 2135

fax:

Peeter Lõoke

peeter.looke@crowncro.com

 


Eli Lilly (Suisse) S.A. Eesti filiaal

A.H.Tammsaare 47, Tallinn, 11316

http://www.lilly.ee

http://www.lilly.com

phone: +3726817 280

fax:

Heli Murdoja

murdoja_heli@lilly.com

 


GlaxoSmithKline Eesti OÜ

Lõõtsa 8a, Tallinn, 11415

http://www.gsk.ee/

http://www.gsk.com/

phone: +3726676900

fax: +3726676911

Sirje Kõuts

Sirje.x.Kouts@gsk.com

 


Johnson & Johnson AB Eesti Filiaal

Lõõtsa 2a, Tallinn, 11415

http://www.janssen.com/

phone: +3726177410

fax: +3726177411

Tanel Siimon

tsiimon@its.jnj.com

 


Lundbeck Eesti AS

Weizenbergi 29, Tallinn, 10150

http://www.lundbeck.com

http://www.lundbeck.com/ee

phone: +3726059350

fax: +3726006243

Kadri Pops

KPO@Lundbeck.com

 


OÜ MedFiles Ltd

Kastani 42, 50410 Tartu

http://www.medfiles.eu

phone: +358 20 7446 802

fax:

Tuija Keinonen

tuija.keinonen@medfiles.eu

 


Merck Sharp & Dohme OÜ

Tammsaare tee 47, Tallinn, 11316

http://www.msd.ee

http://www.merck.com

phone: +3726139750

fax: +3726139751

Konstantin Rebrov

konstantin_rebrov@merck.com

 


Novartis Pharma Services Inc Eesti Filiaal

PPärnu mnt. 141, Tallinn, 11314

www.novartis.com

phone: +3726630 811

fax: +3726630 820

Jürgen Kukk

jurgen.kukk@novartis.com

 


Novo Nordisk AS Eesti Filiaal

Paldiski mnt 27, Tallinn, 10612

http://www.novonordisk.ee

phone: +3726675 050

fax:

Koit Arro

arrk@novonordisk.com

 


Pfizer Luxembourg SARL Eesti filiaal

Sõpruse pst 157, 13417 Tallinn 13417

http://www.pfizer.com

phone: +372 666 7510

fax:

Raimundas Voishka

 


Quintiles Estonia OÜ

Turu 2, Tartu, 51014

http://www.quintiles.com

phone: +372737 1150

fax: +372737 1151

Eve Moor

Eve.Moor@quintiles.com

 


Richter Gedeon Vegyeszeti Gyar Reszvenytarsasag Eesti Filiaal

A. Adamsoni 2, Tallinn, 10137

http://www.richter.ee

phone: +3726085301

fax: +3726085305

István Bán

istvan.ban@richter.ee

 


Roche Eesti OÜ

Lõõtsa 2a, Tallinn, 11415

http://www.roche.ee

http://www.roche.com

phone: +3726177380

fax: +3726177379

Kadri Mägi

Kadri.Maegi@roche.com

 


Sandoz d.d. Eesti Filiaal

Pärnu mnt. 105, Tallinn, 11312

http://www.sandoz.com

phone: +3726652408

fax:

Roland Lepik

roland.lepik@sandoz.com

 


Sanofi-Aventis Estonia OÜ

Pärnu mnt 139e/2, Tallinn, 11317

http://www.sanofi.ee

http://www.sanofi.com

phone: +3726273488

fax: +3726273488

Kai Hendrikson

Kai.Hendrikson@sanofi.com

 


Takeda Pharma AS

Jaama 55B, Põlva 63308

http://www.takeda.ee

phone: +3727998100

fax: +3727998101

info@takeda.ee

 


Teligent OÜ

Akadeemia tee 21/5, 12618 Tallinn

www.teligent.ee

phone:

fax:

Anneli Simm

asimm@teligent.com

 


Teva Eesti esindus UAB Sicor Biotech Eesti filiaal

Hallivanamehe 4, 11317 Tallinn

http://www.tevapharm.com

http://www.teva.ee

phone: +372 661 08 01

fax:

Aivar Einmann

aivar.einmann@teva.ee