• Tutvustus

  Ravimitootjate Liit on mittetulundusühing, mis esindab Eestis tegutsevaid uurimistööl põhinevaid originaalravimite tootjaid ja geneerilisi ravimeid tootvaid ravimifirmasid, kelle toodang on mõeldud müügiks retsepti alusel või professionaalsete tervishoiutöötajate kontrolli all ning kes lähtuvad oma töös eetilistest printsiipidest.

  Loe veel
 • EFPIA avalikustamiskoodeks

  2016. aastal avaldavad Euroopa Ravimitootjate Assotsiatsiooni (European Federation of Pharmaceutical Industries and Associations, EFPIA) liikmed andmed tasude kohta, mida nad 2015. aastal tervishoiutöötajatele ja -organisatsioonidele maksavad.

  Loe lähemalt siit

Viimased uudised ja sündmused

Ravimisektori 5 sammu vaktsiinide võrdse kättesaadavuse tagamiseks

19. mai 2021

European Federation of Pharmaceutical Industries and Associations (EFPIA) 5 sammu vaktsiinide võrdse kättesaadavuse tagamiseks on leitav EFPIA kodulehel inglise keeles siin: Five steps to urgently advance COVID-19 vaccine equity (efpia.eu).

Ravimitootjate Liit on EFPIA liige, EFPIA liikmeteks on 36 rahvuslikku ravimitootjate liitu ja 39 ravimifirmat.

 • PRESSITEADE: Eesti ravimitootjad koonduvad Ravimitootjate Liitu

  8. aprill 2021

  Eesti ravimitootjad koonduvad Ravimitootjate Liitu

  Eesti Ravimitootjate Liiduga on viimastel kuudel liitunud mitmed Eesti ravimitootjad nagu TBD-Biodiscovery OÜ, Chemi-Pharm AS, Tallinna Farmaatsiatehas AS, liitujaid on tulemas veelgi. Ravimitootjate Liit on loonud Eesti tootjate töögrupi, et ühiselt panustada Eesti farmaatsiatööstuse ja innovatsiooni potentsiaali.

  Loe veel
 • Väärtuspõhise tervishoiu konverentsil arutleti tervisesüsteemide arendamisvõimaluste üle

   

  4. märtsil toimus Tallinnas virtuaalselt Value Based Healthcare – Tallinn 2021 konverents. Konverentsil astusid teiste seas üles Eesti Tervise- ja tööminister Tanel Kiik ja Euroopa Komisjoni tervisevolinik Stella Kyriakides.

  Konverentsil osales virtuaalselt ligi 1000 osalejat 59-st riigist. Häid tavasid ja praktilisi näiteid tutvustatakse Eestist, Saksamaalt, Belgiast, Suurbritanniast, Portugalist ja Rootsist. Konverentsi korraldasid Eesti Vabariigi Sotsiaalministeerium, Eesti Haigekassa, Eesti Vähiliit, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Tartu Ülikooli Kliinikum, European Federation of Pharmaceutical Industries and Associations ja Ravimitootjate Liit.

  Konverentsi koduleht: https://www.conference-expert.eu/en/vbhc2021

  Loe veel